м. Мелітополь, вул. Ломоносова 16

КАМІНЬ УКРАЇНИ

+38 (096) 93-46-275

м. Мелітополь, вул. Ломоносова 16

КАМІНЬ УКРАЇНИ

Illustration

ПРО КОМПАНІЮ

Головний принцип, яким ми керуємося в нашій роботі - творчість, взаємодія з клієнтом. Високий професіоналізм і досвід наших майстрів дозволяють максимально реалізувати всі побажання замовника.
На наше глибоке переконання впевненість в якості роботи базується на професіоналізмі і творчому підході людини, до якоЇ ви звернулися.
Досягається максимальна відповідність наших робіт з побажанням замовників, так як клієнт має можливість коригувати роботу у відповідності зі своїм уявленням про кінцевий результат.

  • Читати далі

    Подібна можливість дозволяє людині відчути свою причетність до створення пам'ятника. Абсолютно зайве говорити про те, що в подібній справі важлива кожна деталь, так як створюється не просто вибір з каменю, а людина створює символ своєї пам'яті, своєї любові до близькоі людини. Розуміючи це, наші майстри прагнуть максимально точно реалізувати розроблений проект пам'ятника. Наш колектив складають професіонали високого рівня.
    У сферу нашої діяльності включені всі етапи створення монументів: за бажанням звернувшимся до нас людям ми можемо реалізувати вже наявний проект пам'ятника з нашого каталогу, або розробити модель майбутнього пам'ятника разом з ним; також ми можемо втілити проект замовника. Однак, незалежно від форми замовлення, завдяки професіоналізму наших майстрів і індивідуальному підходу до проектів, кожна робота є унікальною. Наявність асортименту постійно поповнюється.
    Сучасні технології дозволяють нам перенести зображення (будь-якої складності) на такі матеріали як: Камінь; Скло; Пластмас; Залізо;

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Сходство 100%

Художники-анатоми з багаторічним досвідом роботи, створять максимально реалістичний малюнок

Передові технології

Сучасні технології дозволяють нам перенести зображення на: камінь; скло; пластмас; залізо;

Повний спектр послуг

Виробництво пам'ятників і супутніх товарів (столи і лавки, плитка, інше). 3D моделювання

Індивідуальний підхід

Клієнт може коригувати роботу у відповідності зі своїм уявленням про кінцевий результат.

ПРИКЛАД НАШОЇ РОБОТИ

до і після

After
Before

НАША МІСІЯ

Допомогти створити символ Вашій пам'яті близькоі людини.

КОНТАКТИ

Адреса:

Запорізька обл. м Мелітополь вул. Ломоносова 16 (Силікатний завод)

Телефони:

інформаційний відділ - (096) 93-46-275інформаційний відділ - (066) 84-00-710технічний відділ - (098) 74-09-599художній відділ - (066) 77-97-506

Пошта:

moc.liamg%40ips0102maklem

Графік роботи:

ПН-СБ з 8:00 до 16:00